Diyarbakır kamuoyuna

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Diyarbakır kamuoyuna…

Bu sezon başından beridir süre gelen ve hala devam eden emniyet güçleri ile yaşanan sıkıntılar hakkında spor kamuoyunu ve halkımızı bilgilendirmek istedik.
Küfür ve siddetten uzak bir profil meydana cikaran AZRAILLER Grubu hernedense emniyet güçlerinin baskıları ve keyfi uygulamaları karşısında bilinçli şekilde mağdur edilmektedir.
Her maç sonrası en az 3.5 kardesimiz gözaltına alınıp maclardan seyir ve para cezası almaktadır.ortada bunu gerektiren hiç bir zit hareket bulunmamasına rağmen art niyetli bu hareketler bardağı taşıran son damla olmuştur.
Maç girişlerinde taraftarın kalem parfüm sarj cihazı bozuk para cakmak ve hertürlü özel eşyalarına el konulup maç sonunda ilgili kisilere teslim edilmesi yerine gasp edilerek ganimet maliymis gibi o eşyalari bireysel sahiplenmeyle el konulmaktadır.
Tribunlerde bir kültür anlamı olan Ultras yazılı ve buna benzer onlarca el emeği hiçbir pankartlarimiz alinmamaktadir gerekçe olarak sözde terörizm ifade etmesi.
Yasal olan ve hiçbir illegal dayanağı olmayan konfetiler de içeri alınmamaktadır.

Tek gayemiz tribün olan ve büyük emeklerle zor şartlar altında kısıtlı imkânlarla yapmaya çaliştigimiz tribün organizasyonlarımız engellenmektedir.
Kentimizin mülki amirlerini özellikle de yönetimimizi bu durumlar karşısında sorumluluk almaya ve derhal çözüm bulmaya davet ediyoruz.Aksi durumda biz gerekeni yaptığımız zaman içinden çıkılmaz bir hal alır ve sorumluluk bize ait olmaz.

Saygılarımızla AZRAİLLER Grubu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Paylaş:

Bir cevap bırak