Kulüp Başkanımız Sayın Feyzi İlhanlı’ya Açık Çağrımızdır…

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İstanbul da oynan son final maçında bilet gişelerinin çalışmaması ve biletli binlerce taraftarımızın stadyuma alınmaması münasebetiyle, yönetim kurulumuz olmadığı ve MAAŞLI YÖNETİCİLERİN ORTALIKTA GÖRÜNMEMESİ SEBEBİYLE biz taraftar olarak olaya müdahil olmak istedik. Ama İstanbul emniyet güçleri tarafından engellendiğimiz gibi saldırıya uğradık. Onlarca taraftarımız yaralandı binlerce taraftarımız tazyikli su ve biber gazına maruz kaldı. Ve yine on binlerce taraftarımız böylesi önemli bir maçta içeri giremeyip takımına destek veremedi. Eğer bir yönetim kurulumuz olmuş olsaydı bu olayları büyümeden engellerdi. Tabiri caizse SAHİPSİZ kaldık…

Dört sezon boyunca maddi ve manevi olarak tüm imkanları sunan Başkanımızın fedakarlığını tüm spor kamuoyu tarafından bilinmekte ve takdir edilmektedir. Kimseye boyun eğmeden tek başına elinden geleni yapmaktadır. Ama bunlar başarı için yetmez, çünkü başkanımızın ticari hayatı nedeniyle sürekli yurt dışında olması ve yönetim kurulunun olmaması sebebiyle birçok eksikliklerin meydana çıkmasına zemin hazırlamaktadır. Ortaya çıkan sıkıntılara anında müdahale edilememekte ve sıkıntılar büyümektedir.
Takıma gönül vermiş olan cefakar taraftarın başkandan en büyük isteği yönetim kurulu oluşturulmasıdır. Çünkü yönetim kurulu olmamasından dolayı takım ileri gidememekte ve şahıs takımı olarak lanse edilmektedir. Bu tabuları yıkmalı, Başkanın her demecinde “bu takım benim şahsi takımım değil halkımın takımıdır” söylemini pratiğe geçirme zamanı geldi. Bu takım için gece gündüz emek veren fedakar taraftara kulak verilmeli.
Transfere başlanılmadan önce kentimizde sevilen saygı değer kişilerle görüşülmeli ve sağlam bir yönetim kurulu oluşturulup sonrasında transferler için beraber harekete geçilmelidir.
Başkandan genel olarak isteğimiz;
Acilen güçlü bir yönetim kurulu oluşturulması.
Kentin tüm dinamiğiyle istişare edilmesi.
Yerel basınla kucaklaşması.
Kentimizin spor akilleriyle istişare edilmesi.
Halkımıza bu takıma daha çok sahip çıkılması için gerekenlerin bir an önce yapılması.
Geçmişte olumsuz anlamda yaşanan tüm kavgaları ve tartışmaları unutmalı.
Bu takım için gerekenler yerine getirilmeli.
GEÇMİŞTE NE SIKINTI YAŞANMIŞSA BİR KENARA BIRAKILMALI.TEKRARDAN TÜM ŞEHİR KENETLENMELİ VE EL ELE VERMELİ.
DUY BU SESİ BAŞKAN YÜZBİNLERCE TARAFTARINLA OMUZ OMUZA ŞAMPİYON OLUP ZAFERE ULAŞMAK İÇİN DUY BU SESİ.EN BÜYÜK OLMAK İÇİN BU SESE KULAK VER BAŞKAN.
Aksi taktirde; bizler taraftar olarak bu şekilde yürüyemiyeceğimizi ve gücümüzün tükeneceğini belirtmek isteriz.
Saygılarımızla AZRAİLLER GRUBU

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Paylaş:

Bir cevap bırak